Engelsiz Evlilik.com Logo

Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.

Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.

Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Mesaj yolluyorum ama okunmadı gözüküyor.

Mesaj yolluyorum ama okunmadı gözüküyor.

Sayın üyemiz, gönderdiğiniz mesajlar hiçbir denetime tabii tutulmaz ve hemen karşı tarafın gelen kutusuna iletilir. Ancak birkaç istisnai durum vardır. Bunlar: mesaj gönderdiğiniz üye filtre ayarlarını aktif ederek sadece belirli bir yaş aralığı ve medeni haldeki üyelerden mesaj almak isteyebilir ve siz bu değerlerin dışında kalıyorsanız mesajlarınız iletilmez. Bu üyelerin kendi kişisel tercihleridir. Bu yüzden üyelere mesaj yollamadan önce  lütfen eş adayı kriterlerindeki yaş ve medeni hal ve engel grubu bilgilerine uyduğunuzdan emin olunuz. Ayrıca bir üye tarafından engellendiyseniz yine mesajlarınız o kullanıcıya iletilmez. Mesajlar ile ilgili engelsizevlilik.com un hiçbir müdahalesi bulunmamaktadır. Filtreleme sistemi, mesaj alıcısı üyelerin kendi kararları ile yaptıkları ayarlar ile ilgilidir.