Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Mesajlarımda mail adresi, telefonum gibi bilgileri yazabilir miyim?

Mesajlarımda mail adresi, telefonum gibi bilgileri yazabilir miyim?

Mesajlarınızda üye ile irtibata geçebilmek için msn (mail) adreslerinizi verebilirsiniz. ancak öncelikle site içi görüşme sistemini kullanarak, karşınızdaki insanla temel konularda anlaşıp anlaşamadığınız öğrenmenizi, karşınızdaki insan hakkında fikir sahibi olmanızı tavsiye ediyoruz. daha sonraki görüşme aşamalarında üyelerimizin msn veya benzer platformlarda görüşmeleri daha makul olacaktır. Karşılarındaki insanı iyice tanımadan daha ilk tanışma mesajlarında telefon, açık adres v.b bilgilerin verilmesi sakıncalı olabilir. Bu yüzden mesajlarınızda karşınızdaki üyeden tanışma yönünde olumlu cevap alıyorsanız, görüşme talebi yollayarak veya kabul ederek site üzerinden görüşmeye başlamanız daha makul olacaktır.