Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Şikayetler nasıl değerlendiriliyor?

Şikayetler nasıl değerlendiriliyor?

Şikâyetler iki ayrı bölümde yapılmaktadır. İlk şikayet biçimi, üyelerin profil sayfalarında bulunan şikayet butonlarından yapılan şikayetler olup, bu şikayetler içerik olarak o üyenin profil bilgilerindeki tutarsızlıklar, fotoğrafı ile ilgili sorunlar v.b benzeri konularda olabiliyor. Şikâyet site yönetimi tarafından incelenir, haklı bulunur ise karşı tarafa konu ile ilgili uyarı mesajı yollayarak durumun düzeltilmesi ya da açıklama istenir.

İkinci şikâyet biçimi ise, gelen mesajlar üzerindeki şikâyet butonu ile yapılan şikâyetlerdir. Bu durumda, şikâyet edilen mesaj site yönetimine otomatik olarak gelecektir. Mesaj içeriklerinde engelsizevlilik.com üyelik sözleşmesi, site kurallarına aykırı konular açık ve net olarak görülür ise, şikâyet edilen üyenin üyeliği iptal edilmektedir.

Şikâyetlerinizin dikkate alınabilmesi için, şikâyetlerinizi somut hale getirmeli, açık ve net ifadelerle yazmalısınız.