Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Site kullanımı hakkında genel bilgiler

Site kullanımı hakkında genel bilgiler

Sitemizin amacı, evlenme niyetinde olan ve özellikle engelli insanların tanışmalarına vesile olmaktır. Sitemize üye olarak, standart üyelik hakkını elde etmiş oluyorsunuz.  Bu sayede standart üyeler diğer üyelerin profil bilgilerini gezebilirler. Beğenilerini kazanan, kriterlerine uyan üyelere selamlama yollayarak, dikkatlerini çekmeye çalışabilirler. Ayrıca standart üyeler, tanışma taleplerini ya da olumsuz yanıtlarını hazır mesajlar sayesinde karşı tarafa iletebilirler. Bu aşamalardan sonra, sitenin işleyişi ile ilgili bilgi sahibi olan, beğendiği üyelerden olumlu tanışma talepleri alan üyelerimiz, karşı tarafla özel olarak iletişim kurabilmek için, özel üye olmalıdırlar.