Engelsiz Evlilik.com Logo

Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.

Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.

Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Mobil ödeme yaptım ama özel üyeliğim açılmadı

Mobil ödeme yaptım ama özel üyeliğim açılmadı

Mobil ödeme ekranlarında yapılan açıklama ve talimatları lütfen dikkatle okuyunuz. Bütün bu işlemleri eksiksiz yaptığınız, gelen mesaja onay vererek gönderdiğiniz ve kontörleriniz düştüğü halde özel üyeliğiniz başlamadıysa, iletişim kısmından ödeme yaptığınız numara ve seçtiğiniz paket ile ilgili bilgileri bize gönderiniz. Gerekli sorgulama ve kontroller yapılarak size en kısa sürede bilgi verilecektir.

Önemli not: Mobil ödeme ekranlarında da açıkça belirttiğimiz üzere, çok nadir de olsa ödemede yaşanan sorunların tespiti için aracı kurumdan bilgi alma zorunluluğu vardır ancak aracı kurum sadece normal çalışma gün ve saatlerinde bize bilgi verebilmektedir.  Bu yüzden resmi tatil günleri ve çalışma saatleri dışında oluşabilecek sorunların çözümü, sonraki resmi çalışma gün ve saatlerinde yapılabilmektedir. Üyelerimizin özel üyelikleri aracı kurumdan onay alındığı andan itibaren başlatılacak bu nedenle üyelerimiz herhangi bir gün kaybı yaşamayacaklardır.