Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Beğendiğim bir üye ile nasıl iletişim kurabilirim?

Beğendiğim bir üye ile nasıl iletişim kurabilirim?

engelsizevlilik.com'a üye olarak standart üye haklarını elde edersiniz. standart üyeler tüm profilleri gezebilirler, selamlama yollayabilirler ve ayrıca hazır mesaj yollama hakları vardır. üyelerimiz bu sayede, beğenilerini kazanan üyelere bunu bildirmiş olmaktalar. eğer karşı taraftan olumlu yanıt alıyorlar ise, diledikleri mesajı yazarak karşı tarafa iletmek için, özel üye olmaları gerekmektedir. Özel üyelerimiz, sınırsız mesaj atma hakkına sahiptirler. biz üyelerimizin ilk tanışma aşamalarında, site içi görüşme sistemini kullanarak görüşmelerini tavsiye ediyoruz. telefon, açık adres v.b bilgiler daha sonraki aşamalarda verilirse daha uygun olacaktır.