Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Mesaj gönderdiğim bir üyenin bilgileri bir anda yok oldu, ne profili ne de gönderdiğim mesajlar artık gözükmüyor. Sebebi ne olabilir?

Mesaj gönderdiğim bir üyenin bilgileri bir anda yok oldu, ne profili ne de gönderdiğim mesajlar artık gözükmüyor. Sebebi ne olabilir?

Bir üyeye mesaj, selamlama gibi gönderimler yaptıktan sonra mesaj merkezinde mesajları ve selamlama gönderilenlerde kayıtları görünmüyor ve bu üyeyi aramalarda da bulamıyorsanız, ya bu üye kendi isteği ile üyeliğini iptal etmiştir ya da site kurallarına uymadığı için site yönetimi tarafından üyeliği sonlandırılmıştır. Her iki durumda da bu üyeye ait tüm bilgiler otomatik olarak sistemden silinir.