Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Site İçi Görüşme Sistemi çalışma prensipleri ve kuralları

Site İçi Görüşme Sistemi çalışma prensipleri ve kuralları

 

Değerli üyemiz,

Nasipse.com’da  Site İçi Görüşme Sistemi”  test yayını olarak devreye alınmıştır. Şimdiye kadar sitemizde Özel Üyelerimiz mesaj gönderme hakkına sahip oluyorlar, tanışmak istedikleri ya da onlarla tanışmak isteyen üyelere msn veya benzer adreslerini yollamak suretiyle, görüşmelerine başka platformlarda devam ediyorlardı. Yeni devreye alınan “Site İçi Görüşme Sistemi” sayesinde özel üyelerimiz, tanışmak istedikleri üyelere görüşme talebi yollayacaklar, bu talebin üye tarafından kabul edilmesi durumunda, sitemiz üzerinden karşılıklı olarak yazışma olanağını bulabileceklerdir. Bu sistemde görüşme taleplerini sadece Özel Üyelerimiz yollayabileceklerdir. Ancak görüşme yapılabilmesi  için karşı tarafın Özel üye olmasına gerek bulunmamaktadır.

 


Yeni devreye aldığımız bu “Site İçi Görüşme Sistemi” bir chat programı değildir. Bu sistemde sadece bir üye ile görüşme imkânı vardır. Görüşmeler sırasında, site üzerinde başka bir eylem yapılması mümkün değildir. Bir üye, birden fazla üyeye görüşme talebinde bulunamayacaktır. Talebine cevap verilmemesi ya da ret edilmesi durumunda, talebi iptal ederek, başka bir üyeye görüşme talebinde bulunulabilir. Bu yeni sistem ile amacımız, üyelerimizin birbirlerini ilk tanıma aşamalarının sitemiz üzerinden gerçekleşmesini sağlamaktır. Yapılan görüşmelerde site kurallarına uymayan davranışlarda bulunan üyelerin şikâyet edilmeleri durumunda, görüşme içerikleri kaydedilecektir. Böylelikle sitemizde farklı amaçlar ile bulunan kişilerin tespiti daha kolay hale gelecektir. Bu görüşme sonucu daha yakından tanımak istediğiniz üyeler ile dilediğiniz ortamda görüşmeye devam edebilirsiniz.

 

Site İçi Görüşme Sistemi”  nasıl çalışır?

Öncelikle bu sistem sadece sitede on-line olan üyeler arasında çalışmaktadır. Sitede olan üyelerin profilleri üzerindeki butonlar vasıtası ile görüşme talebinizi yollayabilirsiniz. Bundan sonra bekleyen talebiniz ve gelecek cevaplar için “Anlık Bilgilendirme” kısmından size güncel bilgi verilecektir. Görüşme talebi yollanan üyelerimize de aynı şekilde “Anlık Bilgilendirme” kısmından bilgi verilecektir. Bir üyeye 10 adetten fazla görüşme talebi de yollanamayacaktır. Üye bu taleplerin içinden kendisine en uygun olanı seçip görüşmeye başladığında, diğer talepte bulunan üyelere de bu üye ile görüşemeyecekleri bildirilecektir.

Sistem yeni devreye alınmış bir test yayınıdır. Oluşabilecek teknik aksaklıklar için anlayışlı olmanızı rica ediyoruz. Kısa bir süre içinde en mükemmel hale getirilecek, siz değerli üyelerimizin rahatça kullanmaları sağlanacaktır. Yaşayabileceğiniz değişik problemleri “İletişim” kısmından bize bildirebilirsiniz.

Önemli Uyarı!

Tüm üyelerimizden ricamız, bu sistemi iyi niyetle kullanmalarıdır.  Yukarıda da belirttiğimiz üzere, görüşme içerikleri şikâyet durumlarında kaydedilerek, site yönetimine iletilecektir. Görüşmelerinizde, genel ahlak kurallarına, mevcut kanunlara uygun içerik kullanmalısınız. Nezaket kurallarına uymalısınız. Hakaret, küfür, kaba veya cinsel içerikli görüşme yaptıkları tespit edilen kişilerin üyelikleri iptal edilecektir. Müştekilerin yasal talepleri doğrultusunda, tüm bilgiler Adli makamlara teslim edilecektir. Nasipse.com da üyelerin bulunma amaçlarının, evlilik niyeti ile tanışmak olduğu unutulmamalıdır. Bu niyetin dışında amaçları olduğu tespit edilen kişiler sitemizden atılmaktadır. Bütün üyelerimizin ilk görüşme aşamalarını sitemiz üzerinden yapmalarını önemle tavsiye ediyoruz. Birbirlerini tanıyıp, temel konularda anlaşan üyelerimiz, başka ortamlarda görüşmelerine devam edebileceklerdir. Nasipse.com olarak bizim müdahale yetkimizin sadece sitemizdeki içerik olduğunu  tüm üyelerimize hatırlatırız. Ayrıca tüm üyeler, yazdıkları içeriğin sorumlusudurlar. Görüşmelerdeki içeriklerden Nasipse.com sorumlu tutulamaz.