Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Mail aktivasyonu

Mail aktivasyonu

Sitemize 21-07-2010 tarihinden itibaren üye olan kişilerin profillerini kullanabilmeleri için mail aktivasyonu yapmaları gerekmektedir. Siteye kayıt esnasında verilen mail adresine bir aktivasyon linki ve aktivasyon kodu yollanmakta, profil sahibi maili üzerinden bu işlemleri yapmak sureti ile profilini aktif hale getirebilmektedir. Mail aktivasyon işlemini 7 gün içinde yapmayan kişilerin üyelikleri otomatik olarak silinmektedir. Aktif edilmemiş profillerde bu bilgi uyarı olarak profili ziyaret eden üyeye bildirilmektedir. Böyle bir profile selam ya da mesaj yollayabilirsiniz, ancak profil sahibi aktivasyon işlemini yapmadan bu eylemlerden haberdar olamayacaktır. Tüm üyelerimizin bilgilerine sunarız....