Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Engelli üyelerimizin ücretsiz özel üyelik işlemleri

Engelli üyelerimizin ücretsiz özel üyelik işlemleri

engelsizevlilik.com engelli insanların eş aramalarına vesile olmak için kurulmuştur. engelli üyelerimiz, engelli olduklarını bize ispat etmeleri durumunda ücretsiz özel üye olabileceklerdir. bunun için engelli üyelerimiz, kendilerine verilmiş raporu bize başvuru formumuz yolu ile ulaştırmalıdır. bu belgeler site yönetimi tarafından kontrol edilecek, ardından özel üyelikleri açılacaktır. istenilen bilgi ve belgeler, hiçbir şekilde üçüncü şahıslar ile paylaşılmayacaktır. üyelerimizin bize vermiş olduğu bu tip bilgiler, gizli tutulmaktadır. detaylı bilgiler başvuru formunda belirtilmiştir.