Engelsiz Evlilik.com Logo
     
Şifremi Unuttum | Üyelik Formu
Sevgi her engeli aşar...

Engelsiz Evlilik

Sanal ortamdan da hayat arkadaşı bulunur muymuş demeyin! Sitemiz arkadaş bulma, gönül eğlendirme ortamı değildir. Tüm üyelerimize bu hususu her fırsatta vurgulamaktayız ve aksini yapanların üyeliklerini sonlandırmaktayız.


Niyetleri can yoldaşlarını, hayat arkadaşlarını aramak olan insanların buluşma ortamını oluşturmaya çalıştık. Amacımız eş adaylarının genel bilgi ve taleplerini sunarak, kriterlerine uygun insanlarla tanışıp anlaşmalarına vesile olmaktır.


Niyetiniz hayır ise nasibiniz de hayır olacaktır...

EngelsizEvlilik.com » Yardım » Özel üyelik nedir?

Özel üyelik nedir?

Engelsizevlilik.com’a standart üyelik işlemini tamamlamış üyelerimiz, kendilerine uygun süre ve ödeme seçeneklerini değerlendirerek Özel üyemiz olabilirler. Özel üyelerimizin diğer üyelere sınırsız mesaj gönderme hakları vardır. Özel üyelerimiz ilgilendikleri üyelere görüşme talebi yollayabilirler ve karşı tarafın kabul etmesi durumunda site üzeriden görüşebilirler. özel üyelerimize diğer tüm üyeler de özel üye olmasalar dahi mesaj yollayabilirler, yani bir özel üye hem istediği üyeye mesaj atabilmekte ve ayrıca da tüm diğer üyelerden de mesaj alabilmektedir. Ayrıca özel üyelerimiz sitemizde yeni uygulamaya sokulacak tüm özelliklerden faydalanabileceklerdir.